Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3443 hodnotení
5
3316x
4
78x
3
25x
2
7x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
- Male balenie,v lete nedodanie tovaru,kvoli topeniu kremov.Plus ak nesiel zadat zlovovy kod ,stale ste tvrdili,ze kod zadat ide ,hoci na FB,boli podobne reakcie ako moja.Ale nakoniec vsetko v poriadku,vybavene,zlava upatnena.Takisto by som uvítala trosku vacsie balenia kremov.Inak dakujem.
Vyhoda je promtne dorucenie,vona,konzistencia.Doteeaz som vyuzivala kremy z lekarni kvoli citivej pleti,neparfemovane,ale vase vone su jemnea prijemne.
Dobrý deň Hani,
Mrzí nás, že vám kupón nešiel uplatniť. Avšak bol funkčný a cez 1300 zákazníkov si ho dokázalo uplatiť. Samozrejme, nie je problém z našej strany Vám ho uplatniť po tom ako nás kontaktujete a tak sa aj stalo.
Sme radi, že ste spokojná :)
Tím Panakeia.sk
Rýchle vybavenie
+ Váš tovar som dostala v poriadku a rýchlo, ďakujem a aj v budúcnosti ostanem vašou spokojní klientkou.
Krémy sú dosť drahé na také malé množstvo krému.
Celková spokojnosť
+ Vždy kvalita za dobrú cenu.
+ Rýchle dodanie
+ Spokojná
Opakovane si objednávam aj nové výrobky a tiež sa vraciam k obľúbeným.
+ Sortiment výrobkov
+ Maximálna spokojnosť...bola som aj na predajni ,a teraz aj cez internet ... Ďakujem
Maximálna spokojnosť
Veľmi rýchle vybavenie objednávky
+ prirodna kozmetika a vyborne fungujuci innternetovy obchod, doveryhodny slovensky predajca
+ Rýchlo doručené
Je to rýchlo spoľahlivo dorucene
Rychle dodanie,kvalitne zabalene.tovar musim este vyskusat,uvidime.
Rýchle dodanie skvelá kozmetika odporúčam.
+ Krásny dizajnový obchod s milou s ochotnou obsluhou
+ Všetko úžasné! Maximálna spokojnosť s produktami aj s obchodom a personálom! Odporúčam všetkým, lepšiu kozmetiku som nemala.
+ rýchle doručenie tovaru, spoľahlivosť pri vybavovaní objednávky, kvalitný tovar
Kozmetické výrobky z prírodných produktov spĺňajú moje požiadavky. Veľmi sa mi páči kreativita pri pomenúvaní výrobkov.
Maximalna spokojnosť s produktami, ci s objednavku alebo s kurierom, odporucam
Spokojnosť
Som veľmi spokojná.
Stačí napísať že som veľmi spokojná ❤️
+ Ešte pred objednávkou som písala či by mi na základe môjho opisu poradili s výberom.Odpoveď aj s doporučenými výrobkami prišla rýchlo . Dobrá komunikácia,rýchle dodanie objednávky,dobrá cena Ďakujem
