Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3443 hodnotení
5
3316x
4
78x
3
25x
2
7x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Veľmi dobrá komunikácia a rýchle dodanie
+ dobra komunikacia
Dakujem za ustretovost obchodu.
Spokojnosť, rýchlo vybavená objednávka.
KG
Klaudia Gregušová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.4.2025
Veľká spokojnosť s obchodom aj s produktami…
MZ
Marcela Zemanovičová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.4.2025
MM
Mária Medveďová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.4.2025
Veľmi dobre hodnotím dodanie tovaru, bola to moja prvá objednávka. Aj napriek tomu, že chýbala jedna vzorka, obchod reagoval veľmi rýchlo a chýbajúcu vec obratom poslali. Vidno,že si vážia zákazníka.
Zatiaľ som vyskúšala Nechtíkový olej , veľmi dobre sa vstrebáva. Zatiaľ som spokojná
V
Veronika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.4.2025
Diamant aplikujem krátko, no už po prvom týždni vidím rozdiel. Pleť je viac hydratovaná, vrásky sa zmiernili, jazvičky po akné už nie sú až tak viditeľné.
Odporúčam 👍😊
K
Katka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.4.2025
S masielkami som spokojna, krasne vonaju.
MS
Monika Segečová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.4.2025
Zatiaľ som olej nevyskúšala, ale sa teším na leto, hlavne aký bude výsledok keď budem na slniečku.
Potom sa rada podelím o skúsenosti.
Páči sa mi veľmi rýchla dodávka,takže si nemusím robiť zasoby
BL
Branislava Líšková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.4.2025
MS
Monika Smíkalová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.4.2025
Chcela by som sa poďakovať obchodu Panakeia, najmä pánovi Patrikovi, za vynikajúcu komunikáciu a pomoc pri výbere produktov. Ešte raz ďakujem ♥ Pred dvoma týždňami som si objednala na skúšku prvé krémy a séra z dračej krvi, a musím povedať, že som bola veľmi milo prekvapená. Najviac ma zaujal očný balzam Monokle Dovi Dopo – po otvorení a privoňaní som si najskôr myslela, že jeho vôňa bude príliš intenzívna a že by mohla podráždiť moju citlivú pleť, ktorá prešla mnohými zákrokmi po akné. Avšak, výrobok ma príjemne prekvapil, pretože spĺňa všetko, čo je uvedené v popise.
Na základe tejto pozitívnej skúsenosti som dnes urobila ďalšiu objednávku a tento skvelý balzam som vybrala aj pre svoju najlepšiu kamarátku, pretože si ho naozaj zaslúži. Vďaka Panakeia som objavila novú slovenskú kozmetiku, ktorá ma naozaj oslovila. Držím vám palce, ste super.
KB
Karin Báanová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.4.2025
+ Rýchle dodanie
+ Kvalitné produkty
Total brutal super 😉
KG
Katarína Gancarova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.4.2025
S obchodom som maximálne spokojná …
A tie našlahané maslá - jednoducho 10 z 10! 💯
+ Rýchle doručenie
+ Zaujímavý tovar,postupne uvažujem kúpiť si aj ďalšie výrobky
+ Rychle dodanie
+ rýchle doručenie, prijateľné ceny, kvalitné prírodné produkty
