Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3440 hodnotení
5
3313x
4
78x
3
25x
2
7x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
JG
Jana Gičová
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
22.6.2026
Samoopalovák cítiť podobne ako aj ostatné samoopaľovacie krémy, ktoré som mala doteraz, ale je pravda, že o trochu menej. Čo sa týka sfarbenia, tak po prvom nanesení som bola milo prekvapená, ako rýchlo sfarbil pokožku, len keby to bol trocha menej do žlta odtieň. Tiež asi o 3-4 dni po nanesení som zbadala na pokožke obrovské fľaky. Ako keby som sa niekde natrela a niekde nie. Vyzerá to hrozne a nejde to dole.
IM
Ingrid Matejíčková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.6.2026
TP
Tatiana Porvanová
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
18.6.2026
Obchod ma sklamal, poslala som hodnotenie zakúpených výrobkov a reakcia ani po 10. dňoch žiadna. Micerálna voda zapácha, moju pleť dráždi tak isto ako hmla, ktorá je na obrázkoch skoro biela mne prišla tmavá do hneda,neskutočne zapáchajúca a moja pleť na ňu veľmi zle reagovala. Bližšie hodnotenie som Vám zaslala,ale negatívne hodnotenia asi riešite len ignoráciou, alebo mazaním. Som veľmi sklamaná. Myslela so že budem stály zákazník k vôli spokojnosti s Vašou Kopaničiarskou žehličkou, ale toto všetko ma odradilo.
L
Lea
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
17.6.2026
Samoopalovak po pár hodinách je veľmi žltý a po nanesení smrdí ako klasicky samoopaľovák … dobre nanesení robí fľaky a tak týždeň nejde dole. Komu vyhovuje je to určite plus.
VA
Vladimír Arbet
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.6.2026
H
Hejka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.6.2026
Skvelý produkt aj výsledok u 72 ročnej ženy odporúčam vyskúšať
MB
Mirka Badžgoňová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.6.2026
M
Michala
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.6.2026
Nakúpené produkty od pleťovej kozmetiky, sprcháču až po samoopalovák. Veľká spokojnosť. Syn si veľmi obľúbil Ďubáčik, dnes odkúpil tonikum Diamant. Pani v predajni Bory Mall veľmi milá, ochotná pomôcť a poradiť. Ďakujeme, určite sa opäť vrátime
FB
František Bilicz
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.6.2026
KW
Katarína Kunová Witteková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.6.2026
XA
Xenia Adamcikova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.6.2026
O
Olga
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.6.2026
Nádherná vôňa
GD
GABRIELA DORNICOVA
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.6.2026
Rychle dodanie, dakujem
UG
Uram Gustav
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.6.2026
IN
Iveta Najmiková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.6.2026
OZ
Olga Zverbikova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.6.2026
Z
Zzuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.6.2026
Za mna vynikajuci produkt. Nie som oranzova, flakata, ale prirodzene sneda. Odporucam!!!!
EB
Eva Bánovská
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.6.2026
MIlá ústretová pani, ktorá vyriešila moju neopatrnosť. Vďaka. Môžem len odporučiť tento obchod.
J
Ján
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.6.2026
M
Martina
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
4.6.2026
Za mňa veľmi zlý produkt. So samoopaľovákmi mám skúsenosti, ale ani od jedného som sa nedopracovala ku takým fľakom ako pri tomot. Niekoľko krát som ho použila a zakaždým bol výsledok rovnaký = samé fľaky, nerovnomerné opálenie..
Jediné pozitívum vydím vo vôni.
