Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3443 hodnotení
5
3316x
4
78x
3
25x
2
7x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ rýchle, spolahlive
veľmi dobré
Spokojnosť, ako vždy.
+ Obchod ponuka originalnu prirodnu kozmetiku a vyzivove doplnky, vyrobene z bylin z prostrediadomacich kopaniciarskej Myjavy.
+ Vyrobky su kvalitne, objednavky su vybavovane promptne,vsetko funguje velmi prijemne,kedze je to rodinna firma.
+ Odporucam!
+ Kozmetika je nielen setrna,ale aj nadherne vonia...
Originalna kozmetika je potesenim prr telo a dusu. Obchod funguje skvele. Objednavky su vybavovane bleskovo.
- pri uskutočnení nákupu nad 60 eur, bolo prezentované bezplatné doručenie. Môj nákup tomu zodpovedal, aj napriek tomu som zaplatila za dopravu.
pri uskutočnení nákupu nad 60 eur, bolo prezentované bezplatné doručenie. Môj nákup tomu zodpovedal, aj napriek tomu som zaplatila za dopravu. Okrem tejto skutočnosti obchod vystupoval veľmi korektne, ústretovo a rýchlo. Produkty boli doručené v prezentovanom stave. Zásielka bola kvalitne zabezpečená proti poškodeniu. Vzhľadom na krátku dobu od doručenia produkty ešte neviem posúdiť, myslím ich účinok.
DŠ
Dana Šibalová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.10.2025
Veľmi dobre,,všetko na úrovni, produkty kvalitné, rýchle dodanie,,plná spokojnosť
+ Velka spokojnost,telove maslo bakuchiol ma krasne jemnu vonu a pokozka zostava vlacna
Rychla dodavka
Panakeia je proste TOPKA
Slovenské prírodné výrobky ,skvelá komunikácia,rýchle dodanie a účinky viditeľné,proste wauuu,objednávam stále a budem stále...
Veľmi milí pracovníci. Poradili mi čo mám kúpiť pre syna aj pre seba nakoľko máme problematickú pleť. Môže len odporučiť tento obchod .
Úžasná kozmetika za rozumnú cenu
+ rýchle doručenie, kvalitné produkty
AP
Andrea Pohrebovičová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.10.2025
+ Rychlost
+ Krasne vone
+ Vyborne zlozenie
Pouzivam vyrobky dlhu dobu,plet mam peknu, brz skvrn, velmi kvalitna kozmetika, a prirodna. Mam dost citlivu plet o to viac ocenujem, ze ma nestipe ani nemam podrazdenu plet.
je super
PV
Petra Volanská
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.10.2025
HM
Helena Masaryková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.10.2025
Kvalitné výrobky, moja citlivá pleť je spokojná
Som veľmi spokojná, jeden deň som produkty objednala a na druhý deň som ich už večer mala doma, chcela som vyskúšať niečo nové slovenské , zatiaľ absolútna spokojnosť so všetkým, určite objednám aj nabudúce. Ďakujem.
