Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3443 hodnotení
5
3316x
4
78x
3
25x
2
7x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Som veľmi spokojná. Od začiatku, ako som objavila túto značku som z nej nadšená. Výrobky sú kvalitné, komunikácia veľmi príjemná a nápomocná, a zo začiatkoch ma potešilo milé balenie, prípadne pozdrav, malý darček.. Fandím Vám. :)
+ Rýchle dodanie, všetko starostlivo zabalené
- Trošku ma sklamalo, že sérum, ktoré je najdrahšie na ich stránke predávajú bez krabičky ( došla len mala fľaštička zabalená v bublinkovej fólii),keďže som ho plánovala darovať ako darček.
Široký sortiment produktov
všetko super
LT
Lukáčová Tatiana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.11.2025
Veľmi som spokojná, produkty sú úžasné, používam radu exozomy a celú peptidovu radu
+ Zatiaľ som bola spokojná
Navštívila som aj obchodné miesto , krásny priestor a milý ĺudia
+ Veľmi dobrá komunikácia, vyriešia každú požiadavku, rýchle reakcie, rýchle doručenie, som veľmi spokojná, bodaj by každý eshop takto fungoval. A kozmetika fantastická.
M
Maria
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.11.2025
rýchle doručenie
+ Veľká ústretovosť k mojej spokojnosti
Veľmi milí personál ochotný
PE
Potocká Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.11.2025
Velmi som spokojna rychla doprava az ku dveram.
ZK
Zuzana Kľačanska
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.11.2025
Výborne
TB
Tatiana Bosáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.11.2025
Odporúčam 100%
Perfektne, zazračné produkty ❤️
Som veľmi spokojná.
Nakupovala jsem kosmetiku v BA v OC Bory, a chci poděkovat prodavačkám za výběr vhodných produktů. Kosmetika je velmi kvalitní, mohu jen doporučit!
Maximalna spokojnost
Maximálna spokojnosť, určite objednám znova.
+ Rýchle dodanie
