Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3441 hodnotení
5
3314x
4
78x
3
25x
2
7x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Rýchlosť,, dobra komunikácia
Ďakujeme veľmi pekne, veríme že sa k nám vrátite a budete zase spokojná/ý.
VV
Vít Villim
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.11.2021
rýchle dodanie, profesionalita
Ďakujeme veľmi pekne, veríme že sa k nám vrátite a budete zase spokojná/ý.
HJ
Helena Ježovitová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.11.2021
Opalovane objednávam Vaše kvalitné produkty.Komunikácia je bezchybná,dodávka je rýchla.
EP
Emília Pavlovová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.11.2021
Objednávala som prvýkrát. Tovar prišiel behom pár dní. Bola som prekvapená, ani som to v tomto predvianočnom čase tak rýchlo nečakala.
kvalitné produkty
+ Veľmi príjemný nákup
+ Zavolali mi takmer obratom a dohodli sme sa, poradili...
Ďakujeme veľmi pekne, veríme že sa k nám vrátite a budete zase spokojná/ý.
Zaplatil som za 120 a doručené som mal 20 !!
Dobrý deň,
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, bolo vám odoslané našou chybou 40 ks namiesto 120.
Po tel. hovore sme vám doposlali ešte 120ks.
Prepáčte.
Č
Čviro
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.11.2021
Tovar bol doručený podľa dohovoru načas!
Darček potešil !
Tovar neurčený ako darček pod stromček.
Ohodnotíme po jeho užívaní.
Príjemné sviatky a ďakujem !
+ rýchle dodanie
bola som veľmi spokojná dakujem
GT
Gabriela Tordova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.11.2021
Tovar dosiel skoro a v priadku,Produkt este neviem ohodnotit lebo som ho len teraz zacala poizivat,
MF
Miloslav Fusko
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.11.2021
Velka spokojnost. Prvy nakup a vsetko je tak, ako ma byt ???? V buducnosti sa isto obratim sem. Ak nas nedotlacia k muru
????????????????????????
+ milí ľudia, ochotní podať informácie aj cez telefon, nech sa im darí...
Kvalitné výrobky za super ceny!
Rýchle dodanie
K
Katarína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.11.2021
dobrá komunikácia, aj mi volali, kedže masážny olej už vypredali, navrhli iný, ja som súhlasila a je to príjemná voňa pomaranča a geránia
A
Andrea
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
19.11.2021
prvy nkup uplne super, rýchle dodanie
teraz cakam druhu zasielku ale tato meska....uvidime
KB
Katarína Benkóová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.11.2021
Informovali ma pekne telefonicky, že daná voňa už nie je a ponúkli mi druhú z tej rady, súhlasila som a ako som čakala aj táto krásne vonia, ďakujem ste super
