Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3441 hodnotení
5
3314x
4
78x
3
25x
2
7x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ rýchle vybavenie, tovar došiel v poriadku, odporúčam
+ Rýchle dodanie,príjemná obsluha, ústretovosť
zaujímavý tovar, relatívne rýchle doručenie
+ Rýchle dodanie tovaru.
+ Spokojnosť s komunikáciou obchodu
+ Kvalitný tovar za dobrú cenu.
- Zatiaľ som nenašla.
Tovarov mi bol doruceny na druhy den po objednani, s produktami som spokojna, krasne vonaju, telove masla sa dobre rozotieraju a vstrebavaju, vone neposobia umelo.
+ Vyborna spolupraca
+ Rýchle bezproblémové dodanie.
- nedostupé vzorky
Dobrý deň Slávka,
mrzí nás Vaša skúsenosť a veríme, že čoskoro budú doskladnené.
+ Objednávka prišla rýchlo
Výhoda
+ Skore dodanie
Veľmi rýchle dodanie. Tovar mi bol dodaný na druhý deň od objednania.
Kuriér bol ústretový!
KS
Katarína Sustekova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.2.2026
M
Mariana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.2.2026
Panakeia kozmetiku mi vychvaľovala kamarátka, tak som si kupila niekoľko výrobkov priamo v predajni.
Oceňujem naozaj skúsenú pani predavačku, ktorá nielenže sa vyzná v produktoch, dobre poradí, ale zároveň je aj veľmi milá a ochotná. Ani raz som nemala dojem, žeby pristupovala k zákazníkovi ako je tomu vo veľa obchodoch - chcem len predať, v tejto predajni, chcú aby sa zákazník VRÁTIL. A preto tam chodím pravidelne rada, skúšam nové veci - tuhý šampon je topka, tuhý deodorant je tiež fajn, krém Štefka je super, Hojko nám pomáha pri kožných problémoch, Tinktúra na kašeľ - výborná vec, šlahané maslo na telo - výborné, jednoducho povedané - odporúčam vyskúšať.
Tejto kozmetike podľahol aj môj syn, ktorý sa tam neskutočne vždy teší a vedeli by sme si predstaviť vo voňavej predajničke si aj len tak posedieť s čajom alebo kávičkou. :)
Želám veľa príjemných a spokojných zákazníkov, a celému tímu Panakeia všetko dobré.
Výborné výrobky, skvelý obchod, všetko rýchlo a dobre doručené
Vždy som veĺmi spokojná
+ Dobrá komunikácia rýchle vybavenie a doručenie odporúčam
všetko prebehlo vnaprostom poriadku !
+ Veľmi rýchle dodanie a darček k objednávke, ktorý potešil, je to krásne voňavé telové maslo Afrodita. Čo sa týka krémov,neviem povedať, ešte len som ich začala používať.
